Rezervasyon Yap: +90 242 277 10 02
İletişim

Düğünler

Kaila Beach Hotel'de hayatınızın en özel ve eşsiz gününden bir masal çıkarmak, sevdiklerinize sürpriz partiler yapmak veya şirketinize yönelik kutlama geceleri unutulmaz olacak. Olağanüstü ve farklı konseptler, dünya mutfaklarından lezzetli yemekler, performanslar ve eğlence gösterileri hayallerinizi gerçekleştirecek. Davetiye sektöründe Antalya'nın tanınmış yerlerinden biri olarak, Kaila Beach Hotel'de bir sonraki çiftimiz olmanızı istiyoruz. Profesyonel kadromuzla, her şeyin rüyalarınız gibi gerçekleştiği epik bir dil gününde sizi ağırlayabiliriz.
Kalabalık organizasyonları kolayca organize edebileceğimiz çok geniş bir salonumuz var. 600 kişiye kadar ağırlayabileceğimiz için, bölgedeki en büyük misafirlerden biriyiz.


TOPLANTILAR

İşinizin değerini takdir ediyoruz…
Ulusal ve uluslararası kurumsal toplantılar için en son teknolojiyi kullanabilir ve Antalya, Türkiye'de misafirlerinizi mükemmel rahat bir ortamda ağırlamanın gururunu hissedebilirsiniz. .
İş dünyasına taze bir soluk getiren Kaila Beach Hotel, küçük kutlamalardan konferanslara ve önemli toplantılara kadar her türlü etkinlik için alan yaratıyor. Konu ne olursa olsun, katılımcı süresi ve sayısı; Teknoloji ve konforun birleştiği 200 kişilik salonlarımızdan biri kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak.