Oba Mah 25151 Sk. No4, 07400 Alanya / Antalya
Rezervasyon +90 532 253 7733
İLETİŞİM

Düğünler

Kaila Beach Hotel'de hayatınızın en özel ve eşsiz gününden bir masal çıkarmak, sevdiklerinize sürpriz partiler yapmak veya şirketinize yönelik kutlama geceleri unutulmaz olacak. Olağanüstü ve farklı konseptler, dünya mutfaklarından lezzetli yemekler, performanslar ve eğlence gösterileri hayallerinizi gerçekleştirecek. Davetiye sektöründe Antalya'nın tanınmış yerlerinden biri olarak, Kaila Beach Hotel'de bir sonraki çiftimiz olmanızı istiyoruz. Profesyonel kadromuzla, her şeyin rüyalarınız gibi gerçekleştiği epik bir dil gününde sizi ağırlayabiliriz.
Kalabalık organizasyonları kolayca organize edebileceğimiz çok geniş bir salonumuz var. 600 kişiye kadar ağırlayabileceğimiz için, bölgedeki en büyük misafirlerden biriyiz.


FUNCTION ROOM

İşinizin değerini takdir ediyoruz…
Ulusal ve uluslararası kurumsal toplantılar için en son teknolojiyi kullanabilir ve Antalya, Türkiye'de misafirlerinizi mükemmel rahat bir ortamda ağırlamanın gururunu hissedebilirsiniz. .
İş dünyasına taze bir soluk getiren Kaila Beach Hotel, küçük kutlamalardan konferanslara ve önemli toplantılara kadar her türlü etkinlik için alan yaratıyor. Konu ne olursa olsun, katılımcı süresi ve sayısı; Teknoloji ve konforun birleştiği 200 kişilik salonlarımızdan biri kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak.

ASTRA MEETING & Event Hall

Kaila Beach Hotel'de hayatınızın en özel ve eşsiz gününden bir masal çıkarmak, sevdiklerinize sürpriz partiler yapmak veya şirketinize yönelik kutlama geceleri unutulmaz olacak. Olağanüstü ve farklı konseptler, dünya mutfaklarından lezzetli yemekler, performanslar ve eğlence gösterileri hayallerinizi gerçekleştirecek. Davetiye sektöründe Antalya'nın tanınmış yerlerinden biri olarak, Kaila Beach Hotel'de bir sonraki çiftimiz olmanızı istiyoruz. Profesyonel kadromuzla, her şeyin rüyalarınız gibi gerçekleştiği epik bir dil gününde sizi ağırlayabiliriz. Kalabalık organizasyonları kolayca organize edebileceğimiz salonumuzda yuvarlak masa düzeninde 500 kişi, sıra düzeninde ise 650 kişilik kapasiteyle bölgenin en büyük organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliriz. Ayrıca salonumuz talep halinde ses geçirmeyen paravanlar ile 3 ayrı toplantı yapmaya uygun hale gelmektedir.