Rezervasyon Yap: +90 242 277 10 02
İletişim

Ana Restoran

Kahvaltı 07:00-09:00
Geç Kahvaltı 09:00-10:00
Öğle Yemeği 12-30-14:00
Akşam Yemeği 19:00-21:00
Gece Büfesi 00:00-00:30


MARE A‘LA CARTE Restoran

Konukların eşsiz deniz ürünleri ziyafetinin tadını çıkardıkları Kaila Beach Hotel, Mare Restaurant, özel gurme balık menüsü ile mevsimin en taze lezzetlerini masanıza getiriyor. Denizden gelen leziz lezzetler eşliğinde zengin meze çeşitleriyle eşsiz bir damak yolculuğuna hazırlanın.
Konuklarımıza kendi eşsiz Akya, Barbunya, Lüfer, Levrek, Orfoz ve Sinarif balıklarımızı en taze şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Mare Restaurat'ta farklı lezzetleri deneyerek, Akdeniz balıklarının farklı lezzetlerini tadabilirsiniz..

80 Kişilik
Balık Restoran
19.00-21.00 Rezervasyonla, 7 gece veya daha uzun süreli konaklamalarda.


ATROX A'LA CARTE RESTORAN

Kaila Atrox, A'la Carte Restaurant'a girer girmez, eski Maya ve Aztek figürlerinden esinlenen mimarimiz ile misafirlerimizi Latin Amerika'ya götürür; Lezzetli yerel Meksika yemekleri ve tasarım kokteyllerimizle bu uzak bölgenin yerel kültürünü sunuyoruz. Meksika ruhu, sadece atmosferimiz ve mutfağımızla değil; Ayrıca tekila ve meze tadımları, Día de la Independencia, Cincode Mayo ve Día de los Muertos gibi özel kültürel etkinlikler, salsa geceleri ve canlı Mariachi gösterileri sunuyoruz. Ziyaretçilerimize özenli bir hizmet sunabilmek için malzemenin kaliteli ve taze olması gerektiğine inanıyoruz. Böylece, orijinal Meksika mutfağının renkli ve neredeyse kaotik ruhunu koruyan lezzetler sunuyoruz.

Diğer pek çok Meksika restoranının aksine, menümüzün sırrı Meksikalı misafirlerimizi bile şaşırtmaktan mutluluk duymamızdır; ürünlerimiz taze, günlük, orijinaline yakın, mutfağımızda el yapımı her şey cips ve tortilla ekmekleri dahil. Kokteyl menümüz aylarca süren titiz bir çalışmadan sonra hazırlanmaktadır. İnfüze içeceklerimizi taze meyve ve baharatlarla yöresel Meksika lezzetleri ve Meksika mutfağı ile birleştirerek konuklarımıza en iyi lezzet deneyimlerini sunmak istiyoruz.

50 Kişilik
Meksika Yemekleri
19.00--20.00 Rezervasyonla, 1 gece veya daha uzun süreli konaklamalarda.